پشتیبانی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

خدمات پشتیبانی داده سامان سپهر یکی از مراحل اصلی چرخه حیات محصولات و پل ارتباطی پایدار با مشتریان می باشد. تمرکز اصلی شرکت در حوزه خدمات پس از فروش همواره تلاش بی وقفه در راستای افزایش رضایتمندی مشتریان خود بوده و با رفع مشکلات و ابهامات، شرایط لازم را برای استفاده کامل تر از راهکارها و امکانات نرم افزاری داده سامان سپهر فراهم میکند.

 

خدمات پشتیبانی داده سامان سپهر یکی از مراحل اصلی چرخه‌ی حیات محصولات و پل ارتباطی پایدار با مشتریان است. تمرکز اصلی شرکت در حوزه خدمات پس از فروش همواره تلاش بی وقفه در راستای افزایش رضایتمندی مشتریان خود بوده و با رفع مشکلات و ابهامات، شرایط لازم را برای استفاده‌ کامل‌تر از راهکارها و امکانات نرم‌افزاری داده سامان سپهر فراهم می کند.

 

انتظارات مشتریان پس از استفاده از امکانات نرم‌افزاری ، تغییر می‌یابد و کارشناسان پشتیبانی ما آماده‌اند تا پاسخگوی این انتظارات رشد یافته باشند.

 

تعدد و تنوع دامنه فعالیت مشتریان شرکت باعث شده گنجینه‌ای از فرایندها و تجربه‌های حرفه‌ای از کسب ‌‌وکارهای گوناگون، در اختیار ما قرار گیرد. تلفیق این دانش و استفاده از فناوری‌های روز که همواره مورد توجه داده سامان سپهر بوده، به ما کمک می‌کند تا پشتیبانی کامل و مؤثری از راهکارها و سیستم‌های خود ارائه کرده و شما را در بالابردن بهره ‌وری کسب ‌و کارتان یاری نماییم.

 

انواع خدمات پشتیبانی

1) پشتیبانی تلفنی

در این نوع پشتیبانی که بیشترین حجم موارد و سوالات کاربران را مرتفع می نماید، کارشناسان این واحد به محض تماس مشتری و درخواست ارائه خدمات، به صورت در لحظه اقدام به رفع مشکل یا سوال مشتری از طریق ارتباط تلفنی می نمایند.

2) پشتیبانی از راه دور

در جهت رفع نیازهای مشتریان و ارائه خدمات گسترده در سراسر نقاط ایران و بدون نیاز به مراجعه حضوری، از راه اندازی IP Valid اینترنتی یا استفاده از نرم افزارهای ریموت کارشناسان پشتیبانی در خدمت مشتریان قرار می گیرند

3) پشتیبانی به صورت حضوری

در صورتی که نیاز مشتری به گونه ای باشد که نیاز به حضور کارشناسان این واحد داشته باشد، در اولین فرصت ممکن، کارشناسان این واحد اقدام به حضور در محل مشتری و رفع نیاز ایشان خواهند نمود.

4) سامانه رسیدگی به در خواست مشتریان

یکی دیگر از خدمات پشتیبانی در جهت رفع نیازهای مشتریان، ایجاد نام کاربری در وب سایت این شرکت و امکان ثبت درخواست و یا ارسال فایل به داده سامان سپهر می باشد

 ما را در گوگل محبوب کنيد