رزومه تخصصی شرکت داده سامان سپهر مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

دارای گواهی رتبه بندی از شورای عالی انفورماتیک کشور

زمینه های فعالیت: طراحی سیستمهای مالی و مدیریتی ، ارائه خدمات سخت افزاری ، راه اندازی شبکه کامپیوتری


شرکت داده سامان سپهر در سال 1385 با هدف فعاليت در زمينه تهیه و تولید نرم افزارهای مالی و مدیریتی ، تهیه و تامین سخت افزار و راه اندازی شبکه و پشتیبانی سخت افزار و نرم افزار بنيان گذاشته شد و در طول سالیان گذشته، طراحی و تولید نرم‌افزارهای کاربردی در زمینه های سیستم‌های مالی را به عنوان محور اصلی فعالیت‌های خود دنبال نموده است. استمرار مطالعات کاربردی تیم طراحی داده سامان سپهر و همچنین توجه به تغییرات تکنولوژیکی روزافزون در مقوله علم تولید نرم‌افزار موجب گردیده است که نرم‌افزارهای تولیدی شرکت داده سامان، همواره به لحاظ کیفیت در بهترین سطح ممکن در زمان عرضه خود، ارائه شوند. اين شرکت از بخش‌هاى اصلی زير تشکيل شده است:
طراحى و توليد نرم‌افزار
پشتيبانى فني
راه اندازی شبکه های و ارائه سخت افزار

نرم‌افزارها تولیدی همواره متناسب با زمان و نیاز مشتریان، بروزرسانی می‌شود و قابلیت انعطاف آنها، امکانات مطلوبی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

رضایت مشتریان:
هنگامی که نرم‌افزارى از استحکام و ساختار علمى مناسبى برخوردار باشد به عبارتی به گونه‌ای مطلوب طراحی شده و مراحل تست مناسبى را پشت سرگذاشته باشد، کارآئى بهينه‌اى خواهد داشت. در اين حالت عملا کاربران بدون هيچ دلهره و دغدغه‌اى از نرم‌افزار استفاده می‌نمایند و اعتماد و اطمينان به نرم‌افزار، رضايت و آسودگی خاطر آنها را در پى خواهد داشت. نوشتار فوق باور و عقيده مسئولان داده سامان سپهر بوده و شاهد اين مدعا استفاده از نرم‌افزارهاى اين شرکت در سراسر کشور پهناور ايران است. همانا رضايت و اعتماد مشتريان، مهمترین راز موفقیت شرکت داده سامان سپر در طى ساليان متمادی است و شاهد این ادعا استفاده از سیستم‌های اطلاع‌رسانی است.
داده سامان سپهر همگام با رشد سريع تکنولوژى توليد نرم‌افزار و ساير علوم مرتبط، شرکتى در حال رشد بوده و هم‌اکنون نيروى های متخصص در آن فعاليت دارند که عمده توان خود را بر محور توليد و ارائه خدمات پس از فروش نرم افزارها متمرکز ساخته اند.

شرکت داده سامان سپهر، علاوه بر تهران درساری، بندر عباس، گرگان ، سمنان، کیش،چهارمحال و بختیاری فعالیت دارد و به تمام مشتريان خود در هر جاى ايران سرويس‌دهى و خدمات ارائه مى‌نمايد اين شرکت در حال حاضر جزء شرکت‌هاى طبقه‌بندى شده و به رسميت شناخته شده از سوى شوراى عالى انفورماتيک کشور و نظام صنفی رایانه ای مى‌باشد

 ما را در گوگل محبوب کنيد